Zeeuws Kampioenschap op 5 September as

 

Op 5 September as vinden in Hulst de Zeeuwse kampioenschappen plaats. Inschrijven is mogelijk via www.atletiek.nu.

Kom ook naar de Zeeuwse kampioenschappen in Hulst met een mooi programma van onderdelen voor de junioren en oudere categorieen

I.v.m. Covid19 zullen wij de wedstrijd organiseren in lijn met het protocol 'verantwoord organiseren baanwedstrijden' vanuit de Atletiekunie

Let op : enkel online inschrijven (direct online betalen, betaling moet binnen zijn voor sluiting inschrijving). Na-inschrijven is niet mogelijk

Belgische atleten uit de provincie Antwerpen dienen er rekening mee te houden dat bij niet wijzigende coronaregels hun deelname aan de wedstrijd geweigerd wordt.

Toegang tot de accomodatie is enkel voor atleten met 1 begeleider per atleet die tegelijk de accomodatie betreed. Er zijn geen toeschouwers toegestaan verder.

ZK voor CD junioren is een gesloten ZK; oftwel aub enkel inschrijven voor de C/D wedstrijd als de atleet lid is van een vereniging die lid is van de VZA (Zeeland en Goeree); oftewel oa RKHAV, AV Scheldesport, De Wielingen, Dynamica, Delta Sport, Av'56, AV Flakkee..

ZK voor U18(JB/MB), U20(JA/MA), senioren en masters is een open ZK

Hieronder alvast het programma + voorlopig chronoloog :

MD              JD
     
10.45 4x60m   10.15 4x80m
11.10 discus   10.20 discus
12.05 60m series   11.45 80m series
13.00 60m finale   12.00 hoog
14.15 60mH series   12.45 80m finale
14.20 ver   13.45 80mH
15.20 60mH finale   14.10 kogel
15.30 kogel   15.05 80mH finale
17.00 600m   16/40 1000m
     
MC   JC
     
10.30 4x80m   10.00 4x100m
11.10 kogel   10.10 kogel
11.55 80m series   11.35 100m series
12.50 80m finale   12.35 100m finale
13.00 discus   13/30 100mH
14.00 80mH series   14.00   hoog
15.10 80mH finale   14.50 100mH finale
15.25 ver   16.30   800m
16.50 600m   16.35 discus
     
VR U18(MB)-U20(MA)-sen-mast   ManU18(JB)-U20(JA)-sen-mast
     
11.00 100m U18(MB)-U20(MA)   10.00 hoog U18(JB)-U20(JA)
11.10 100m sen   11.20 100m U18(JB)-U20(JA)
11.15 100m mast   11.25 100m sen
11.20 ver   11.30 100m mast
12.20 eventueel finales 100m   12.20 eventueel finales 100m
13.10 800m U18(MB)-U20(MA)   12.45 kogel
13.20 800m sen-mast   13.15 ver
14.15 discus   14.30 800m U18(JB)-U20(JA)
15.30 200m U18(MB)-U20(MA)   14.40 800m sen-mast
15.45 200m sen series   15.30 discus
15.45 hoog U18(MB)-U20(MA)   16.00 200m U18(JB)-U20(JA) series
15.50 200m mast series   16.10 200m sen series
16.30 kogel   16.20 200m mast series
17.10 eventueel finales 200m   17.10 eventueel finales 200m
17.20 5000m U20-sen-mast   17.20 5000m U20-sen-mast