Wedstrijdkalender weg en veld

 

 

  maart Evenement Organisatie  Lokatie Opmerkingen
  Za 02 10e Scheldesportcross (7e cross Crosscompetitie VZA)   AV Scheldesport  Westdorpe Cross 
  Za 09 Jeuggdclubcross Dynamica Dishoek Trimloop, alleen voor eigen leden
  Za 09 Pannenkoekenmolenloop Delta sport Burgh Haamstede Wedstrijd- en Trimloop
  Za 09 Zwemloop ZC Koewacht/Honte Hulst i.s.m. RKHAV, Wedstrijd
  Zo 10 4e Natuurloop De Wielingen Cadzand Trimloop
  Za 16 Krokusloop RKHAV Hulst Trimloop
  Za 23 Ronde van Bruinisse BR Running Bruinisse i.s.m. Delta Sport, Trimloop
  Za 30 25 km van Hulst RKHAV Hulst Trimloop
  Za 30 Oosterscheldeloop AV'56 Kattendijke Wedstrijd- en Trimloop
           
  April Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
  Ma 01 Paasloop De Wielingen Breskens Trimloop
  Vr 19 Oranjemuidenloop org. com. Arnemuiden Arnemuiden i.s.m. Dynamica, Trimloop
  Za 20 Marathon Zeeuws-Vlaanderen St. Mar. Zws. Vl. Hulst/Terneuzen i.s.m. RKHAV en AV Scheldesport, Trimloop
  Za 27 Schipper Omloop van Menheerse AV Flakkee Middelharnis Wedstrijd- en Trimloop
  Zo 28  Zwaakse Weelloop  Zeeland Refinery Nisse   i.s.m. AV'56, Wedstrijd- en Trimloop
           
  Mei Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
  Vr 10 Griffioenloop Wijkver. Griffioen Middelburg i.s.m. Dynamica, Trimloop
  Za 11 Meidoornloop Zaklopers Nisse i.s.m. AV'56, Trimloop
  Vr 17 ZLM Don Stadsloop  Dynamica  Middelburg  Wedstrijd- en Trimloop 
  Vr 31  Schellachloop  Dynamica  Middelburg  Trimloop 
           
  Juni Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
  Di 04 Sasloop AV'56 Goes Trimloop, alleen eigen leden
  Vr 07 Gaperloop  Gonzales Running  Gapinge  Trimloop 
           
  Juli Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
  Di 02  1e Zomerloop De Wielingen  IJzendijke  Trimloop 
  Wo 03  Str. Loop Zoutelande  Dynamica  Zoutenlande Wedstrijd- en Trimloop
  Di 09  2e Zomerloop De Wielingen Aardenburg  Trimloop 
  Wo 10  Sportvisserloop AV'56 Yerseke Wedstrijd- en Trimloop
  Di 16 3e Zomerloop De Wielingen Nieuwvliet Trimloop
  Wo 17 Str. loop Westkapelle Dynamica Westkapelle Wedstrijd- en Trimloop
  Di 23 4e Zomerloop De Wielingen Retranchement Trimloop
  Wo 24 Hotel Bom Bokaal Delta sport Burgh Haamstede Wedstrijd- en Trimloop
  Di 30 5e Zomerloop De Wielingen  Groede Trimloop
  Wo 31   Boulevardloop Dynamica Vlissingen Wedstrijd- en Trimloop
           
  Augustus Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
  Vr 02 De Vogel Strandloop AV Flakkee Ouddorp Wedstrijd- en Trimloop
  Di 06 6e Zomerloop De Wielingen Cadzand Bad Trimloop
  Za 10 ZK 15 km Wolphaartsdijk AV'56 Wolphaartsdijk Wedstrijd- en Trimloop
  Di 13 7e Zomerloop De Wielingen Zuidzande Trimloop
  Za 24 Halve Marathon Delta sport Westerschouwen Trimloop
  Wo 28 Kreekloop AV Scheldesport Terneuzen Trimloop
  Vr 30 Kapelleloop Kapelle Kapelle i.s.m. AV'56, Wedstrijd- en Trimloop
           
  September Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
  Vr 06 WEA stadsloop AV'56 Goes Wedstrijd- en Trimloop
  Vr 20 Poelbosloop AV'56 Goes Trimloop voor schooljeugd
           
  Oktober Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
  Za 05 Marathon Zeeland St. Mar. Zeeland Burgh Haamstede Trimloop
  Za 05 Clingse bosloop RKHAV Kapellebrug Trimloop
  Za 19 Singelloop Dynamica Middelburg Wedstrijd- en Trimloop
  Zo 20 Dwars door de Zwingeul De Wielingen Cadzand Wedstrijd- en Trimloop
  Za 26 Scheldesportloop AV Scheldesport Terneuzen Trimloop
           
  November Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
  Za 02 Moerschanscross (1e cross Crosscompetitie VZA) RKHAV Hulst Wedstrijd- en Trimloop
  Za 09 Mosselloop Delta sport Haamstede Wedstrijd- en Trimloop
  Za 16  Hobbeldebobbel Dynamica Zoutelande Wedstrijd- en Trimloop
  Za 16 Tieleman Keukens Run ZK 10 km AV Flakkee Middelharnis Wegwedstrijd en Trimloop
  Zo 17 1e Natuurloop  De Wielingen Cadzand Trimloop
  Za 23 Elderschanscross (2e cross Crosscompetie VZA) De Wielingen Aardenburg Wedstrijd- en Trimloop
  Zo 24 Zakloop Zaklopers Nisse i.s.m. AV'56, Trimloop
           
  December Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
  Za 07 Den Inkelcross (3e cross Crosscompetitie VZA)  AV'56 Kruiningen Wedstrijd- en Trimloop
  Zo 08 Jules Limited loop De Wielingen Breskens Trimloop
  Do 26 Kerstloop Dynamica Dishoek Trimloop
  Za 28 Eindejaarscross Sch.ver. Zws.-vl. Axel i.s.m. AV Scheldesport, Trimloop
  Di 31 Tankloop Dynamica Westkapelle Trimloop
  Di 31 Oliebollenloop AV'56 Goes Alleen eigen leden
  Di 31  2e Natuurloop De Wielingen Nieuwvliet Trimloop
           
    2025      
           
  Januari Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
           
           
  Februari Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
           
           
  Maart Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen